Príhovor Developera k projektu Benalex Greenresidence


Každý náš projekt, na ktorom pracujeme a ktorý realizujeme, je jedinečný a venujeme mu špeciálnu starostlivosť. 

Projekt Greenresidence je krásny projekt, na ktorom celý team pracoval tisíce hodín. Našim cieľom je, aby tieto domy boli ako vždy iné, jedinečné, aby mali dokonale premyslené dispozície, aby bol každý jeden meter štvorcový obytnej plochy využitý a zároveň zmysluplne zapadal do celkovej kompozície domu. Premýšľame nad každým detailom či sklonom. Ako otec 3 detí viem, aké dôležité je mať v poschodovom dome dobre navrhnuté schodisko. Nesmie byť ani strmé, ani úzke a pre bezpečnosť našich ratolestí uprednostňujeme rovné medzipodesty pred šikmými schodnicami. Snažíme sa zároveň vytvárať dostatok potrebného úložného priestoru. Dbáme na kvalitu a spracovanie každého detailu. Uvedomujeme si totiž, že Vaše nové bývanie Vám má slúžiť dlhé roky a kvalita Vášho bývania je v našich rukách. Dizajn domov sa snažíme farebne ladiť do rezidenčných celkov, pričom naše korporátne farby a náš rukopis zväčša sprevádza biela fasáda, pohľadový betón, antracitové okná a typické prvky striech, inteligentné LED osvetlenia na domoch a čo najviac zelene.

Vieme, aké dôležité je mať domov, ktorý je potešením pre oko a ktorý je zároveň aj dispozične praktický. Preto sa snažíme naše projekty doladiť do posledných detailov, od prvého výkopu až po montáž postele, na ktorej budete dennodenne odpočívať.

Sme radi, že ste sa rozhodli pre náš projekt a veríme, že bývanie od nás v dobrom ovplyvní Váš život a budete v ňom žiť v harmónii.